



11 628 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Виробник | Optima |
| Вид насоса | Фекальний |
| Спосіб установки насоса | Занурювальний |
| Максимальний напір | 15 м |
| Пропускна здатність | 15 куб.м/год |
| Споживана потужність | 1.5 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Максимальна глибина занурення | 5 м |
| Якість води | Брудна |
| Максимальна температура робочої рідини | 40 град. |
| Діаметр перекачуваних частинок | 60 мм |
| Вага | 20.5 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 26 мм |
| Висота | 22 мм |
| Довжина | 57 мм |
| Діаметр роз'єму з'єднання | 2 дюйм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Об'єм (м3) | 0.034000 |
| Вага брутто (кг.) | 23 |
| Країна походження | Польща |