7 165 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Виробник | Volks |
| Вид насоса | Фекальний |
| Спосіб установки насоса | Занурювальний |
| Максимальний напір | 10 м |
| Пропускна здатність | 21 куб.м/год |
| Споживана потужність | 1.3 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Максимальна глибина занурення | 5 м |
| Якість води | Брудна |
| Максимальна температура робочої рідини | 40 град. |
| Діаметр перекачуваних частинок | 60 мм |
| Вага | 19.3 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 28 мм |
| Висота | 25 мм |
| Довжина | 54 мм |
| Діаметр роз'єму з'єднання | 2 дюйм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Об'єм (м3) | 0.036200 |
| Вага брутто (кг.) | 21.550000 |
| Країна походження | Китай |